KURUMSAL

Hikayemiz

2005 yılından bu yana keyifle içtiğimiz Munzur suyu için ilk adımlar 1999 yılında bir araya gelen 14 kişi ve daha sonra bu birlikteliğe güç katan daha fazla gönüllünün katılımıyla atıldı. Birlikte olmanın maddi ve manevi gücü ile çıktığımız yolda hayallerimizi gerçeğe dönüştürerek 2005 yılında Tunceli Ovacık’taki fabrikamızda üretim faaliyetimize başladık.

Sınırlı imkanlar ve bölgenin olağanüstü zorluklarına karşı yılmadan, geri adım atmadan her yıl daha da büyüyerek bugünkü noktaya geldik. Bu başarı hikayesinde Munzur A.Ş’nin yüzlerce ortağı, özveri ile çalışan yöneticileri ve işçilerinin emeklerini anlatmaya kelimeler yetmez.

Munzur suyunu sizlere ulaştıran Munzur A.Ş 250 ortaklı bir kollektif yapıdır, ortaklarımızın önceliği kar değil, bölgemizdeki en önemli sorunlardan biri olan işsizliğe bir nebze olsun çare olmaktır. Halen fabrikamızda 50’nin üzerinde tam zamanlı işçi çalışmakta ve çalışanlarımıza ülke ve sektör standartlarının üzerinde imkanlar sunulmaktadır.

Üretim Tesislerimiz

  • Fabrikamız, Tunceli’nin Ovacık ilçesinde, Munzur dağlarının eteğindeki Munzur gözelerinin yakınındadır.
    Fabrikamızdaki dolum işlemi son teknoloji ürünü makine ve ekipmanlarla, üst seviyede hijyen ve sağlık koşullarında tecrübeli ve eğitimli çalışanlarımızın emeğiyle yapılmaktadır.
    Kaynağımız ve etrafında; endüstriyel, tarımsal ve yerleşime dönük hiçbir faaliyet bulunmamaktadır.
    Bu açıdan Munzur, eşsiz ve benzersiz bir tadı olan, içerdiği zengin mineraller ve alkali özelliğiyle son derece faydalı ve keyifle içeceğiniz bir sudur.